Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bill dövmesi hakkında konuştu...

Bill dövmesi hakkında konuştu... Empty Bill dövmesi hakkında konuştu...

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 2:50 pm

Tokio Hotel, Miley Cyrus’la işbirliği yaptıklarını reddedİyor ve dövmelerini gizli tutuyor

“Onu göremezsiniz, çünkü onun için sanırım tamamen çıplak olmam gerekiyor.” diye gülüyor ön adam Bill, yeni dövmesi hakkında konuşurken.

“Biz stüdyodayız, şarkılar yazıyoruz ve herkes ‘Oh, bu harika, kulağa çok iyi geliyor.’diyor, ama siz gerçekten fanların tepkilerini görmek istiyorsunuz,”diyor ön adam Bill. “Bu zor, çünkü biz gerçekten yeni şarkılar çalmak istiyoruz… Ben onları söylemek istiyorum. “Monsoon”u tekrar, tekrar ve tekrardan yapmak zor. Ben yeni kayıt hakkında çok heyecanlıyım ve sahnede yeni kayıtlarımızdan ilk şarkıyı çaldığımızda tüm yüzleri görmek istiyorum.”

Kaulitz, Tokio Hotel’in, büyük Scream albümünü izleyen albüm üzerinde, Almanya’da, onların dünya çapındaki çıkışlarını idare eden ekiple çalıştıklarını söyledi ama yazdıkları ve kaydettikleri şarkılar, çoktan planlanmamış bölgeye doğru yön değiştirmeye başladı.

“Biz gerçekten yeni bir şey denemek istedik. Yani, bence birçok farklı ve yeni melodiler var,”diye açıklıyor. “Bazı şarkılar çok farklı. Biz bir şarkıyı dinliyoruz ve 'Belki vokallar ve gitarlarla farklı melodiler denemeliyiz.' diye düşünüyoruz. “Tokio Hotel’in farkı bu.”

Ama ne kadar farklı şeylerle karşılaşacaksak karşılaşalım, Tokio Hotel albüm hakkında okuduğunuz her şeyin muhtemelen yanlış olduğunu temin ediyor – özellikle Miley Cyrus’tan başka olmayan minyatür dedikoduları. Tabii ki, bu çocukların fırsat buldukları zaman gerçekleştirebilecekleri süperstar işbirliğine karşı çıktıkları anlamına gelmiyor.

"Hiçbir şey, henüz ayarlanmadı. Biz, bazı sanatçılar hakkında düşünüyoruz, ve onlar gerçekten şaşırtıcı sanatçılar ama henüz bir şey ayarlanmadı" diye gülüyor Kaulitz. "Biz, VMAs'te Miley Cyrus'la tanıştık, ama o [Söylenti] gerçek değil. Biz asla, onun hakkında düşünmedik. Bence büyük bir rüya, Aerosmith'le veya onun gibi birisiyle bir şeyler yapmak olurdu. "

Kaulitz, ne yeni kaydın biteceği için kesin bir tarih söyledi, ne de şarkılar için herhangi potansiyel başlıklarla geldi. Ama o, gelecek yılın başlarında bazı şarkıların ön tanıtımını yapmak için yollara geri döneceği ipucunu verdi, yani ... bundan anlayacağınızı anlayın.

"Ben gerçekten, sonraki tur için sabırsızlanıyorum… hayranlar için çalmak iyi olacak, çünkü onlar, bize ilham verir. Ben onların yüzlerini görmeyi isterim, " diyor. "Ve umuyorum ki Warped Tour'da çalma şansını yakalarız. O, gerçekten güzel olurdu. "

Oh evet ve daha önceden bir dövmenin lafını ettik. Ve evet, Kaulitz geçenlerde yeni bir tane yaptırdı ve bunun farkında olduğunuzdan eminiz. Onun yan tarafında bir yerde. Ama o, onun hakkında detaylara inmiyor, çünkü - " Onlar Almanca sözcükler, birçok Almanca sözcük" diye gülüyor. " Onu göremezsiniz çünkü benim çıplak olmam gerekir." diyor.
Bir yerlerde, Tokio Hotel hayranlarının ordusu nazikçe ağlıyor
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com