Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel ve Bushido ile MTV EMA hakkında bir sohbet...

Tokio Hotel ve Bushido ile MTV EMA hakkında bir sohbet... Empty Tokio Hotel ve Bushido ile MTV EMA hakkında bir sohbet...

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 3:12 pm

RP-->Röportajı yapan şahıs.
B-->Bushido

RP:Kısa bir aradan sonra birlikte olacağız.Daha sonra EMA hakkında konuşmaya devam edeceğiz.Bushido'nun yeni videosu Reich Mir Nicht Deine Hand 'in ilk gösterimi olacak.Ve daha sonra Tokio Hotel ile bir telefon konuşması yapacağız.İki kez aday gösterildiler ve canlı performans sergileyecekler.
B:Vay canına!Bill ve Tom ile tek başına mı?
RP:Bill telefonda olacak,sanırım.(Seyircilere dönerek)Siz de onunla konuşabilirsiniz.
(Çığlıklar=)
B:Harika!
RP:Hatta kalın.

RP:TRL XXL'ye tekrar hoşgeldiniz!Bugunun konuğu Bushido.Geçen senenin Ema ödüllerinin en iyi Alman Rol'ünün kazananı!Bu sene yine aynı kategoride aday gösterildi.İşte asıl olay;onlardan ikisi evinizde güzel görünebilirlerTokio Hotel ve Bushido ile MTV EMA hakkında bir sohbet... Icon_smile(Burda muhabbet saçmalaşıyor,koltuğa hitaben)Kirlenmiş,evet.Temizlenmesi gerek.(Asıl konuya dönüş)Bushido En İyi Alman Rolü'nde aday gösterildi ama 'Pfff,En İyi Alman Rolü..Gelin En İyi Grup'u içeren iki uluslararası kategoriye aday gösterilelim!' diyen bir Alman grubu var...Tokio Hotel!Ve sadece bu değil.Sadece aday gösterilmediler,bugunden itibaren onların EMA'da canlı performans sergileyeceklerini biliyoruz.Fark ettim ki,onları arayacağımızı,Bill'i arayacağımızı söylediğimde,siz ikiniz birbirinizi iyi tanıyorsunuz,değil mi?
B:Aslında Bill'i gayet iyi tanıyorum.Aslında birisini en iyi o saçma sapan partilerde tanırsınız.Onda sevdiğim şey,bana olan sempatisini dile getirir.Ve ben de röportajlarda ona olan sempatimi defalarca dile getirdim.Evet,saygı duyuyorum.
RP:Yani aday gösterilmeleri doğru diyorsun,sence bunu hakettiler,öyle mi?
B:Şimdi onların MTV sanatçıları olmuş olması harika.Çocuklara ve onların arkasındakilere saygı duyun.Başarılarını her zaman herkese çok görmek zorunda değilsiniz.Çocuklar adına mutluyum.Ve şunu unutmayalım,bu aynı zamanda Almanya ile ilgili.Alman bir grup uluslararası bir ödülü kazndığında bu herkes için harika olur.Benim için...Yvonne Catterfeld için...Herkes için.Almanya'daki tüm iyi sanatçılar için.
RP:Yani Tokio Hotel'in aday gösterilmesi konusunda hemfikirsin?Şimdi de sizlerin neler söylediğinizi görelim.

--Th'nin aday gösterilmesi konusunda neler düşünüyorsunuz?--

1-Aslında bence TH cidden Fall Out Boy,Good Charlotte ve MCR ile aynı yere ait.
2-O kadar da kaliteli olduklarını düşünmüyorum,henüz çok gençler.
3-Çok sevenleri var ama iyi müzik yapmıyorlar.
4-Bence TH'nin uluslararası hiçbir alanda yeri yok.

--Neden kazanmalılar/kazanmamalılar?--

1-Basitçe,haketmiyorlar.
2-Çünkü Depeche Mode gibi gruplar çok daha tecrübeli.
3-Diğerleri muhteşem sanatçılar ama TH öyle değil.
3-Onlar için mutlu olurdum.Çok sıkı çalışıyorlar.Oyleyse neden olmasın?

--Ne kadar şansları var?--

1-Çok değil.Burda başarılı olabilirler,belki Fransa'da da ama Avrupa durağında çok da büyük sayılmazlar.
2-Şansları iyi.Aynı zamanda çok başarılılar ve Italya,Fransa gibi ülkelerde de çok fazla hayranları var.
3-Bunu başaramayacaklar.
4-Şansları var.

--Tokio Hotel dış ülkelerde neden bu kadar başarılı?--

1-Çünkü etiket kaydetme hakları var.(Sanırım reklam anlamında söylüyor)
2-Çünkü feminen görünümlü erkeklerden hoşlanan bir ton kız var.
3-Bir çok turla başarı yakalamaya çalışıyorlar.
4-İngilizce söylüyorlar.
5-İyi görünüşe sahipler.
6-Onlar Avrupa'daki J-Rock'ın canlı örnekleri ve küçük kızların hayallerini süslüyorlar.

RP:Gördüğünüz gibi,kutuplaşma büyük.Bazıları hakettiklerini söylüyor,bazıları da etmediklerini.Ama gerçek şu ki TH diğer ülkelerde başarılı.
B:Ohh,bu sadece Italya ve Fransa,o kadar da değil.
RP:İsrail'de de konser verdiler.
B:Kesinlikle!Ama büyük müzik adamlarından duyabileceğimiz gibi,yaptıkları şey çok da zor bir iş değil,ah hayır.
RP:Peki sence başarılarının arkasında ne var?
B:Eğer biliyor olsaydım,ben de yurt dışında başarılı olurdum.Bilmiyorum,hiçbir fikrim yok.Bugünlerde herkes her şeyi bilmek istiyor.Neden insanlar bazı şeyleri olduğu gibi kabul etmiyorlar,ya da sorgusuz sualsiz inanmıyorlar?Bu neden böyle?Almanya neden Çek Cumhuriyeti'ne karşı oyunu kaybetti?Lanet olsun!3:0;2:1 herneyse.TH kendi işini yapmalı.İşe yaradı mı yarıyor,yaramadı mı,yaramıyor.Bu kadar basit.Bill,sadece 18 olduğunu biliyorsun değil mi?Sadece işini yap.
RP:Linkin ParkMCR ve Fall Out Boy gibi gruplarla beraber aday gösterildiler.Bu zorlu bir yarış.Böyle gruplarla aynı yerde yarışıyor olduklarına ve başarı üstüne başarı elde ettiklerine göre,sence onlara dikkat eden kimse olmadan burunları yükselerde gezme riskleri var mıdır?(Yani bir tarafları kalkabilir mi diye soruyor )
B:Bana kalırsa bu zaten çok tehlikeli.Henüz çok gençler ve bir sürü baskı altındalar.Bu durumda kendin gibi kalabilmek çok büyük bir başarı.Onların tedbirli ailelerden biraz daha fazlasına ihtiyaçları var.Yani,bunu göreceğiz.Umarım boşa gitmezler.Müzik endüstrisi nankördür,sadece Britney Sperars'a bakın,ya da o çılgın kadına-neydi adı?Kurt Cobain'in karısına.Yolun kenarında düşmek çok kolay.Ama umuyorum ki Bill ve Tom,ve diğer ikisi,Geo ve,lanet olsun,Thomas ya da..?Neydi adı?
RP:Gustav.
B:Gustav!Evet,tabii.Gustav,Thomas değil.Sizi destekliyorum çocuklar!
RP:Evet,bunu duymak onları mutlu edecek.Şimdi onları göreceğiz.Tokio Hotel-An Deiner Seite.

-->Klip yayınlanır.<--

RP:TRL e tekrar hoşgeldiniz.Önceden söylediğim gibi,Tokio Hotel,EMA için uluslararası iki kategoride aday gösterildi ve canlı performans sergileyecekler.Şu an Fransa'dalar ve eğer Bill telefona gelebilirse muhteşem olacak.

Bill:Burdayız!
RP:Fransa'dasınız,değil mi?
Bill:Evet,Amneville'deyiz.
RP:Bugün burda benimle beraber kimin olduğunu biliyor musunuz?Size merhaba demek isteyen bir arkadaşınız.
B:Bill,benim.Bushido.
Bill:Merhaba!
B:Nasılsın?
Bill: Çok iyi!
B:Geçmiş doğum gününü kutlamak istiyorum.
Bill:Ah,bu harika!Teşekkürler.
B:Önemli değil.Ve EMA için size oy verdim.
Bill:Gerçekten mi?
B:Tabii ki.
Tom:Umarım hepimiz için oy vermişsindir.
Bill:Bu harika,biz de senin için oy kullanıyoruz.(Sie yalancı )
B:Gerçekten mi?
Bill:Evet,tabii ki.
B:Vay canına.Süper.Tom şu an seninle mi?
Tom:Evet burdayım!
B:Hey Atze,naber?Haftaya görüşeceğiz,tamam mı?Ve ben herkese sizin için oy kullanmalarını söyleyeceğim.
Tom:Evet,bunu yap.
B:Ve çok fazla içmeyin.
Tom:Ah,evet,tabii=)
RP:EMA için aday gösterildiğinizi ve performans sergileyeceğinizi öğrendiğinizde tepkiniz ne oldu?
Bill:Kulağa yavan geldiğini biliyorum,ama onca muhteşem gruplarla aynı kategoride yer almaktan çok mutluyuz.Ve orda canlı performans sergileyecek olmamız bizim için çok büyük bir olay.Harika bir duygu.
RP:Linkin Park,Good Charlotte,MCR ve Fall Out Boy ile aynı kategoridesiniz(En İyi Grup).Sizce şansınız ne kadar?Yani,kazanmamamız bizim için öenmli değil diyor musunuz,yoksa başaracak mısınız?
Bill:Sanırım internete girip tüm adaylıklarımızı indireceğiz ve onları stüdyo duvarımıza asacağız.Bu gruplarla beraber aday gösterilmek,süper!
Tom:Ama en önemlisi,Nicole Scherzinger de orda olacak,değil mi?
Rp:Orda olacak,evet.
Tom:Evet,bu en önemli olanı.(Pislik!)
B:Onu ellemeyi mi düşünüyorsun?( )
Tom:Kaybetsek bile gösteri sonrası partilerine gitmek için bir neden bu.(Seni var yaa Tooom!)
B:Bir şansın olduğunu düşünmesen iyi olur.
(Gülüşmeler)
RP:Bence çoktan var.
B:Ben de orada olacağım ve ben senden büyüğüm.(Yürü be Bushi!!)
Tom:O zaman yarışmak zorundayız,çünkü *** çok çekici.(Ohhhaa )
B:Birbirimize karşı değil,birlikte!!
(Gülüşmeler)
B:Senben ve Nicole.Dünyanın en iyi üçlüsü.(***,saçmaladı artık..)
Tom:Bunu yapabiliriz ama ben......(Burayı çevirmemeyi tercih ediyorum!)
B:Harika,harika...
RP:Kimin onu aldığını görmeyi heyecanla bekliyorum.Haftaya sizi Munich'de görmeyi dört gözle bekliyorum,ve belki de böyle bir ödülü alıp evinize götürürsünüz.Fransada'da size iyi eğlenceler.Teşekkürler,hoşçakalın!!
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com

- Similar topics