Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bill'in ciddi ses teli ameliyatından 2 ay geçmemişti ki

Bill'in ciddi ses teli ameliyatından 2 ay geçmemişti ki Empty Bill'in ciddi ses teli ameliyatından 2 ay geçmemişti ki

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 3:40 pm

Bill'in ciddi ses teli ameliyatından 2 ay geçmemişti ki Smokesjd2.th

Bill'in ciddi ses teli ameliyatından 2 ay geçmemişti ki,''Tokio Hotel'' in solisti Bill Kaulitz (18) bu şoktan bir şey öğrenmediği gözüküyor.Şimdi ağzında bir sigarayla yakalandı.Solistin sigara içmesi mi sesini kötü etkiliyor?
Comet Ödüllerinde,Madgeburglular 4 ödül kazandı,ve sabahın erken saatlerine kadar bunu kutladı.İçki ve sigara içerek de..

BILD am SONNTAG Bill'e dün akşam,sigara içmenin müzik kariyerini mahvedebileceğini bilip bilmediğini sordu.
Bill Kaulitz cevapladı:''Ses tellerimdeki yaraların iyileşme süreci tamamen bitti,ama hala çok az sigara içiyorum.Kesinlikle sesime dikkat ediyorum,ama bütün bu stresli haftalar sonunda,yalnızca kendimi koyvermek ve o muhteşem gecede rahatlamak istedim.''

Doktorlar bu davranışı riskli ve sorumsuzca görüyor.Profesör Ralph Mösges,Uni-Clinic Cologne'deki the ENT'in doktoru BamS' e söylüyor:''Ameliyattan sonra,ses telleri hala en ufak rahatsız edici şeylere karşı bile hassas davranır.Özellikle Bill'den alınan ses teli kistiyse.Nikotin gibi toksinlerin en ufak miktarı bile iyileşme sürecinde birçok hasar verebilir.''

Kaynak:Tıkla
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com

- Similar topics