Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gustav : “Tokio Hotel Benim Tüm Yaşamım ! “

Gustav : “Tokio Hotel Benim Tüm Yaşamım ! “ Empty Gustav : “Tokio Hotel Benim Tüm Yaşamım ! “

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 4:17 pm

Gustav : “Tokio Hotel Benim Tüm Yaşamım ! “ 025zh4.thGustav : “Tokio Hotel Benim Tüm Yaşamım ! “ 026fb0.th

GUSTAV SCHAEFER

“Tokio Hotel Benim Tüm Yaşamım ! “

Tokio Hotel’in oluşmasından beri , Gustav , grubun bateristi , kesin sözlerine bakılırsa kendini “hayatının harika artistik macerasına” adamış . Yetenekli bir müzisyen ve mükemmeliyetçi , 19 yaşındaki “Gus” , grubu zirveye taşımakta kararlı .

Sana göre Tokio Hotel’in güçlü yanı ne ?

Bu zor bir soru ve iyice bir düşünmeyi hak ediyor … Bazı şeyler aklıma geliyor . Öncelikle müziğimizin otantikliği . Bizim şarkılarımız sahte ya da ucuz kopyalar değil . Bizim kendi ayırt edici bir işaretimiz var . Öte yandan , grubun ortak bir tarihi var , arkadaşlıktan , tutkudan ve paylaşılan eforlardan oluşmuş . Ne olursa olsun birlikte kalmamızı sağlayan 7 senelik bir tarih .

Seni daha çok gururlandıran özelliği ne grubun ?

Sahnede gayet iyi geçiniriz . Açıkça , daha çok gelişmemiz gerekiyor ama prensip orada işte . Canlı performanslarımızdan utanç duymamız gerekmiyor .

Sahneye çıkmadan önce en büyük korkun ne ?

Teknik problemlerden korkuyorum . Düzeni ve titizliği gruptaki herkesden çok daha fazla severim . Planlandığı gibi gitmeyen şeylerden nefret ederim . İtiraf ediyorum önceden bilinmeyen şeyler benim en kötü kabuslarımdır ! Bu yüzden asla sahneye , kendim enstrümanları denetlemeden , kabloların yerlerini ve diğer teknik detayları kontrol etmeden çıkmam .

Sinir bozucu bir sorunla karşılaştın mı hiç ?

Zemini büyük bir dikkatle detaylarına kadar hazırladık ama Maalesef küçük bir kum tanesi her zaman makinayı tıkayabiliyor …

Özel bir olaya mı gönderme yapıyorsun ?

Ah evet .. Tom’un konserin ortasında kopan telleri benim düşündüğüm şeyin yanında bir hiç . Geçen sonbahar Fransa’daki bir konser sırasında oldu . Benim birkaç metre üstümdeki metal bir kirişte oturan kameraman aniden ayaklarıma düştüğünde bateri solomun ortasındaydım ! Organizatörler hemen onu taşımak ve ilkyardımı uygulamak için koştu . Yine de çalmaya devam etmem gerekiyordu . Gerçekdışıydı ! Sonunda bu sakar adam çenesinde bir çatlakla kurtuldu bu işten .

Parc Des Princes Konserine olan beklenti sende çok stres yapıyor olmalı…

Bu konuda düşünmeye cesaret edemiyorum (güler) ! Yine de , bu randevu grubun tarihinde bir iz bırakacak . Kariyerimizde ilk defa 45,000 fandan oluşma bir seyircinin önünde çalacağız .

Bu harika etkinlik için hazırlıklara ne zaman başlayacaksınız ?

Bu projeyi birkaç aydır düşünüyoruz . Bu kadar büyük bir konserde doğaçlama çalamazsınız . Sahnede birkaç yeni fikir denemeye hazırız . Eşsiz ve harika bir konser vermek istiyoruz . Bill tamamen iyileşir iyileşmez , operasyon aşamasına geçebiliriz . Gece gündüz çalışması gerek bu etkinliğe layık olabilmek için .

Müzikten başka hangi projeyi gerçekleştirmek istersin ?

Tokio Hotel’in macerası benim çılgınca hayallerimi gerçekleştirmemi sağlıyor . Şuanda grup dışında hayat için belli bir proje yok aklımda . Bu Bill , Tom ve Georg içinde böyle . Şuanda Tokio Hotel benim tüm yaşamım . Harika olur eğer bu rüya uzun yıllar boyu devam ederse .

Biliyor muydunuz ?

Gustav bir hayalini gerçekleştirdi ! Güzel dövmelere sahip olmak Tokio Hotel’in bateristinin aklındaydı birkaç senedir . Geçen Aralık’ta Hawaii’de kalması bu eski rüyasını gerçekleştirmesine yardımcı oldu . Sağ ön koluna bir kuyruklu yıldız yağmuru , sırtına ise kartal kanatları şeklinde dövmeler yaptırdı .
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com