Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom : “Aşık oldum ama birini gerçekten sevdiğimi düşünmüyorum . ”

Tom : “Aşık oldum ama birini gerçekten sevdiğimi düşünmüyorum . ” Empty Tom : “Aşık oldum ama birini gerçekten sevdiğimi düşünmüyorum . ”

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 4:19 pm

Danimarka’da çıkan Tom Hakkında Bir Röpörtajın Çevirisi …

“Bence herkes olmak istedikleri gibi olmalı”

TOKIO HOTEL-TOM:

“Bill benim ruh eşim ! “

Tom , Kaulitz ikizlerinin daha oyuncu olanı , yine de ölesiye ciddi olduğu bir konu var onunda : kardeşine duyduğu sevgi ve yakınlık .
Ayrıca , Tom’ un hayalindeki kızın nasıl olduğunu ve nasıl şuanki saçını yaptırdığını da okuyacaksınız .

Tom Kaulitz hakkında gerçekler :

Doğum Yeri : Leipzig, Almanya .

İşi : Tokio Hotel’de gitar çalıyor .

Göz rengi : Kahverengi

En sevdiği yemek : Makarna .

İlgi alanları : Partiler , kaykay, graffiti.

Diğer : Hep kıyafetlerini XXL olarak alıyor .

Şuan : Grup 1000 Hotels Avrupa Açık Hava Turnesindeler . Tom stüdyoya geri dönmeye ve yeni şarkılar kaydetmeye tamamen hazır olduğunu söyledi . Böylece bu kış fanların dinleyecekleri bir şeyler olacak , yani iyi Bir şey çıkmasını dileyin !

Tom ilk kez 5 yaşında Bill’le birlikte rol aldığı Alman dizisi “Verrückt Nach Dir” (Anlamı : Senin için Deli Oluyorum ) de çıktı . Ama sadece tv kariyeri değildi Tom^un ilgisini çeken . Çocukken aslında o bir kovboy olmayı hayal ediyordu ! Ama bunların hepsi değişti üvey babası 9 yaşındayken ona bir gitar verince . O zamandan beri müzik onun için en önemli şey ve gitarı aldıktan hemen sonra kendi şarkılarını yazmaya başladı . Daha sonra Bill ve o Tokio Hotel’ i başlattılar ve hayattaki diğer herşey , okul dahil , geri plana itildi .

Stil ve İmaj

Tom’un stili rap’ten esinlenilmiş ve Tom büyük pantalonlarla , kepleri seviyor . Büyük idollerinden biri aynı zamanda Tom’un ilk konseri olan , Alman hip hop starı Samy Deluxe . Bir sürü insanın Tom’un en belirgin özelliği olarak düşündüğü şey 12 yaşında yaptırdığı rastaları .

“Cool olduğunu düşündüm . Gençken kısa saçım vardı ve hep ona bir şekil vermem gerekmesinden bıktım . Kolayca bakılabilecek ve sabah kalktığımda olması gerektiği gibi gözüken bir saç istiyordum . Bu yüzden saçımın uzamasına izin verdim ve rasta yaptırdım . “

Tom Bill’in dar pantalonlarla garip giyindiğini düşünüyor , ama ayrıca herkesin rahat olabildiği şekilde görünmesinin önemli olduğunu düşünüyor .

“Kendim hakkında hiçbir şeyi değiştirmek istemiyorum . Bence herkes istediği gibi olmalı ve kimsenin kendi hakkında bir şeyi değiştirmesine gerek yok . “

Erkek kardeş ve Ruh eşi

Bill daha utangaç tip olarak görülürken , soruları cevaplamada Tom , ilgi odağı olmayı ve şaka yapmayı seven , gürültücü şakacı . Ama konu ilişkilerine gelince , ikiz erkek kardeşi konusunda Tom hep çok ciddi .

“Bill’siz yaşayamam . Herşeyi birlikte yaparız biz , birbirimize herşeyi söyleriz , biz ayrılamayız . “

Diğer birçok tek yumurta ikizi gibi Tom’da Bill ile arasında özel bir bağ olduğunu hissediyor ve ne hissettiğini anlayabiliyor konuşmaya bile gerek duymadan .

“Biz ikiz gibi gözükmüyoruz ama biz aslında ruh eşiyiz . Ben Bill’e baktığımda , anında onun ne düşündüğünü bilebiliyorum . Onunla olmasam bile problemleri olduğunda hissedebiliyorum . “

Aşk konusunda ciddi !

Tom gerçek bir playboy olarak biliniyor ve her ne kadar bir sürü insan Bill için deli olsada , Tom’da çok gerilerde değil . Gruptaki diğer çocuklarda olduğu gibi Tom hakkında da bir kız arkadaşa sahip olduğu konusunda bir sürü dedikodu var ama konu bahsedilir bahsedilmez hemen inkar ediyor bunu . Ayrıca bir kıza asla Bill’e güvendiği kadar güvenemeyeceğini düşündüğünü de söylüyor . Yani her ne kadar bir playboy gibi görünse de aslında aşk onun için önemli ve şaka yapılmaması gereken bir konu .

“Aşık oldum ama birini gerçekten sevdiğimi düşünmüyorum . Aşk nadir ve güzel bir şey ama aynı zamanda korkunç olabiliyor eğer diğer insan seni sevmiyorsa . “

Tom’un sıradaki kelimeler için olan düşünceleri :

Para : Harika bir bonus ama hayattaki herşey değil bu .

Arkadaşlık : Arkadaşa sahip olmak süper müthiş . Arkadaşlara ihtiyacın olur her ne kadar sahte olmayanlarını bulmak zor olsa da .

Hayalindeki Kız : Aşırı doğal ve eğlenceli olmalı . Onunla eğlenebilmeliyim ve eğer cool kıyafetler giyiyorsa müthiş olur . Onunla aynı seviyede olabilmemiz önemli ve tabii ki görünüşünü sevmeliyim .

Sayılarla Tom :

o 350′den fazla kepe sahip .
o Tom’u tarif edebilecek 4 kelime : rahat , doğal , akıllı ve dağınık .
o Bol pantalonları 9 gibi küçük bir yaşta giymeye başlamış .
o 1.84 boyunda .
o Dudağında 1 piercing i var .
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com