Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom’un da kendinde beğenmediği bir yeri varmışş O_o Bill’in moda fiyaskoları

Tom’un da kendinde beğenmediği bir yeri varmışş O_o Bill’in moda fiyaskoları Empty Tom’un da kendinde beğenmediği bir yeri varmışş O_o Bill’in moda fiyaskoları

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 4:35 pm

Tom’la ilgili yazının çevirisi :
Kızlar benim hakkımdaki her şeyi seviyor.
Ve ayrıca, ben de oldukça mükemmel olduğumu düşünüyorum.
Ama çoğu insanın bilmediği bir şey var ki, o da kendimle ilgili bir şeyi sevmediğim.
Ayaklarım !!
Bence onlar kesinlikle berbat.
Tanrı’ya şükürler olsun ki, onlar çoğu zaman gizli ve onlara çok sık bakmama gerek yok.

Bill ile ilgili yazı bir quiz’den alınmış - bir kişinin boş/gereksiz olup olmadığını anlamak için.
En çok A’ların varsa Bill gibisin :

Bill mükemmel görünüşü üzerinde saatler harcamadan, posta kutusuna bile gitmiyor.
Bu yüzden, TH vokalisti’nin stili her zaman zirvede görünüyor.
Saç tasarımı ve dokunuşlar üzerinde saatler harcamak - bu ödülü hak eden bir şey.
Ayrıca, stilinizin iyi olup olmadığını anlamak için boş zamanınızın çoğunu harcamanız gerekir.

Bill’in Moda Fiyaskoları :
(ilk yazı okunmuyor)
Nisan 2006:
Xs bir ceket ve eskitilmiş kotlar. Bill, bir fotograf çekiminde - gri bir fare olarak.
Şubat 2007:
Uzun bir lak ceket ve “zimmerman” pantolonlarıyla gotik teması.
Mayıs 2008:
Fönle düzleştirilmiş saçlar, parıldayan altın renginde bir ceket ve deri eldivenler - ürpertici.
Haziran 2008:
Uzay kovboyu. Bill gerçekten dar, gümüşi bir fummel’in içinde. (”fummel” Almanca sözlükte de, İngilizce sözlükte de çıkmadı )
Ekim 2008:
Baştan aşağı şok. Dsquard’den beyazlatılmış kotlar hiç bir işe yaramıyor !
Kasım 2008:
Gururlu horoz ?
Saçı ve tüylü yeleği bize yolunmuş bir tavuğu anımsatıyor.
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com