Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoteL RöporTajı

Tokio HoteL RöporTajı Empty Tokio HoteL RöporTajı

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 4:41 pm

Amacınız Amerika’da ilerlemekti. Bunu başardığınızı düşünüyor musunuz?

Tom: Açıkçası, hiçbirimiz konserlerimizde bu kadar fazla fan olacağını düşünmemiştik. Her zaman biletler tükendi ve fanlar Avrupa’daki kadar çılgındı. Bence anlaşmayı gerçekleştirdik. Görev başarılı bir yolda tamamlandı. (güler)

Georg: Hepimiz müthiş şeyler başardığımızı hissediyoruz. Bizden önce bir Alman grubun Amerika’da bu kadar fanla buluştuğunu düşünmüyorum.

Henüz,bir şey Amerika başarınızın heyecanını biraz azaltabilir: burada bulunduğunuz süre içinde amacınız 500,000 iken sadece 100,000 albüm sattınız.

Bill: Haklısınız, çabalarımıza rağmen, ‘Scream’ gerçekten Amerika ‘da çıkartılmadı. Açıkçası, bunun sebebini bilmiyorum. Müziğimizin birçok insanca tanınması için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Ama Amerika marketi yabancı sanatçılara ulaşmak için zor bir yer. Buna rağmen, kendi şarkılarımızı söylemek istememiz hariç, 100,000 albüm satmak bir Alman grup için harika. Bu yüzden hayal kırıklığına uğramadık.

Tom: En çok MTV VMA’da “En iyi yeni sanatçı” ödülünü aldığımızda eğlendik. Yarışmada Miley Cyrus, Katy Perry ya da Taylor Swift gibi bizden çok daha popüler olan insanlarla aynı kategoride olabileceğimizi düşünmemiştik. Bu ödülü almak bizim için gerçekten bir şok. Kariyerimiz için aldığımız en önemli ödül belki de. Ayrıca, şunu söylemeliyim ki, kazanan açıklandığında Miley Cyrus’un kafası karışmış suratını görmek beni çok eğlendirdi..(Güler)

Onu sevmiş görünmüyorsun..

Tom: Diğer taraftan, onun yaptıklarının fanı değilim,artı, o bir kızda aradığım kriterlere sahip değil. Her şey söylendi. (güler)

Bill: Tom her zamanki gibi bilgiçlik taslıyor! O “Hannah Montana”nın fanı, onu bazı bölümleri gizlice izlerken yakaladım. (güler)

Tom:Bu akşam hesaplaşacağız. Gizlice..
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com