Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock On Dergisi Bill ve tomla Özel Röportaj Yaptı

Rock On Dergisi Bill ve tomla Özel Röportaj Yaptı Empty Rock On Dergisi Bill ve tomla Özel Röportaj Yaptı

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 2:46 pm

Rock On:Siz Yakın Bi Zamanda Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız?

Bill kaulitz:Gercekten cok güzeldi. görkemli bir otelde kaldık.otele gelir gelmez direk deniz manzarasına baktık.Bana inan, bu birşey' gerçekten kuzey Almanya'dan çıkıyor bu yöntem(düzenleyemedm valla benm ingilizcemde bu kadar =) )

Tom Kaulitz:Fransa'da da Cok Hayranımız Olduğunu Gördük.Havaalanından İndiğimizde Saatler boyunca bizi beklemekte olan insanlar haykırıyordu.

Bill Kaulitz:Beni Tek kızdıran şey, benim Fransayı diğerlerini bırakmak zorunda olduğumdu, ve önemli bir olay için Almanya'ya dönmemdi

Rock On:Übers ende der welt klibinide izledk bu arada sen ne demek istersin klip hakkında sence nasıl oldu klip

Bill kaulitz:Cok Güzel Oldu , çünkü 28 saat boyunca duraklamadan çalıştık ve hakkını verdik

Tom kaulitz:aslında 60 saatde ekstra çalıştık çünkü dünyayı kurtarmak isteyen bir adam cok yakınında sürüyle gelen kafaları kazıtılmıs ve asker kıyafeti giydiirlmiş adamlar falan derken uzadı klip.

Bill Kaulitz:Biz, o insanların, bizim şarkımız boyunca kendilerini özgür bıraktığı izlenimi vermeyi istedik, çünkü o, yolun temasıdır
Bazen kendini özgür bırakmak zorundasın, ve kendi rüyalarını yaşamalısın,biz başlangıcından beri böyle olduunu düşünüyoruz
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com

- Similar topics