Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bill ve Tom''un Diploması Ve Notları !!

Bill ve Tom''un Diploması Ve Notları !! Empty Bill ve Tom''un Diploması Ve Notları !!

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 2:47 pm

Bravo dergisi

Okulu 1.8 not ortalamasıyla bitirmek! Yoğun ve stresli hayatlarına rağmen, Tokio Hotel ikizleri okulu ciddiye aldılar ve artık lise (yüksekokul) diplomaları var!

Tokio Hotel Amerika’yı fethetti! Yaşadıkları sonu gelmeyen strese rağmen, rock yıldızları ikizler Bill ve Tom (18) ek olarak bir de lise diplomalarını aldılar; liseyi bitirdiler! Hatta bunu süper notlarla yaptılar, 5 tane “2”, ve bir tane “1” ile. (not: 1 en iyi not, 6 ise en kötü not)

Bill ve Tom okul tecrübeleriyle ilgili konuşuyorlar:

Bravo: Tebrikler! Okulda yaptıklarınızdan memnun musunuz?
Bill: Fazlasıyla! Gerçekten cok mutluyuz ve bu “okul” dönemini sonunda geride bıraktık. Tom ve ben bütün kitapları yırtmak ve yakmak için can atıyoruz.

Bravo: Bütün strese rağmen okulu böyle iyi notlarla nasıl bitirdiniz?
Tom: İlk başta ikimiz için de korkunçtu! (güler)
Bill: Ayrıca bu çalışma sistemine pek inancımız yoktu. Hatta sürekli “Unut bunu!” demek üzereydik. 18 yaşımızla artık okul çağında değiliz-yapmak zorunda da değildik. Ama biz çok mükemmeliyetçiyiz ve başarabilmek için her şeyi denedik. Yani daha az uyuduk ve daha çok çalıştık.
Tom: Günde 12 saat ders çalıştık- sınavdan 1 hafta önce 7 gün boyunca!
Bill: Ve o hafta Georg ile Gustav tümüyle serbestti! Özgür! Bu sözcügün anlamını bile bilmiyoruz biz.

Bravo: Okulunuzun sistemi göndermeye dayalıydı – internet üzerindendi. Bu iş nasıl yürüdü?
Bill: Çalışma materyallerimizi evimize gönderdiler. Biz de yolladıklarını yapıp onlara geri gönderdik.
Tom: Zamanı istediğimiz gibi ayarlayabiliyorduk-bu gerçekten iyiydi. Ama her şeyi elle yazmak zorundaydık-kopya çekmek mümkün değildi!

Bravo: Finallerde bile mi?
Bill: Hayır! Sınavda Tom ve ben gözetmen ile aynı odadaydık ve ayrı oturduk. Gözetmen sürekli kağıtlarımıza baktı.
Tom: Ayrıca kopya çekemezdik çünkü birbirimizden çok uzakta oturuyorduk. Eskiden okula gittiğimizde sürekli birbirimizden kopya çekerdik. Öğrendiklerimizi birbirimizle paylaşırdık yani.
Bravo: İkinizin de sınav stresi var, değil mi?
Bill: Fazlasıyla! Sınava bir hafta kala çok az uyuyabildik! Tom ve ben çok heyecanlıydık! Gece yarılarına kadar çalıştık ve sabah 6’larda uyandık.
Tom: Sınavlardan önce kendimi hep çok kötü hissediyorum; kusacakmışım gibi. Ama neyse ki hiç kusmadım.

Bravo: Tokio Hotel üyesi olduğunuz için hocalar size kötü davranacak diye hiç korktunuz mu?
Bill: Tabi ki! Önyargılı olup olmadıklarını bilemezdik. “Bunlar finallerin onlara hediye olarak verileceğini sanıyorlardır kesin” diye düşünüyor da olabilirlerdi.
Tom: Fakat diğer bütün öğrenciler gibi aynı sınavı olduk ve kopya çekemedik. Belki de emin olmak için sınavlarımızı iki kere okumuşlardır. (güler)

Bravo: Geçmişte öğretmenlerle sık sık problemlerinizi olmuş. Bu sefer nasıldı?
Bill: Bu sefer öğretmenler bize iyi davrandılar.
Tom: Ama ben genel olarak öğretmenlerden hoşlanmıyorum. Zaten bu seferkileri çok nadiren gördük. Onları her gün görmek zorunda olsaydık, eminim ki onlarla kavgaya tutuşurduk.

Bravo: En çok hangi konuları seviyordunuz?
Tom: (kopar) Hepsi korkunçtu! Hayatımın en kötü haftasıydı!
Bravo: bu “okul mu? bir daha asla!” mı demek yani?
Tom: Şöyle söyleyeyim; biyoloji hayatımda hep olacak! (güler)
Bill: Her şeyden önce Tokio Hotel. Ama bu olduğumuz sınavları, finallari her zaman verebileceğimizi bildiğimiz için olduk.
Tom: Ama bir dahaki sefere böyle bir şey yapmayacağız.

Bravo: Gerçekten notlarınız tıpatıp aynı mı?
Bill: Bunun yine ikiz olmamızla ilgisi var. Biz de ilk gördüğümüzde inanamadık.

Bravo: Şuanda neler yapıyorsunuz?
Bill: Avrupa turumuz başlamak üzere. Daha sonra tekrar Amerika’ya gideceğiz. Ve belki birkaç gün tatil yapacağız.

İşte notları: (ikisininki de aynı)
Almanca: iyi (2)
Matematik: iyi (2)
Tarih: iyi (2)
Biyoloji; iyi (2)
İngilizce: iyi (2)
Coğrafya: çok iyi (1)
Açıklama: Yukardaki öğrencinin “Gymnasiale Oberstufe”ye gitmeye izni vardır. Fransızca çalışma grubunda yer almıştır.
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com

- Similar topics