Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Quebec Festivali'nin başında Kanada'da yapılmış bir röportajdır

Quebec Festivali'nin başında Kanada'da yapılmış bir röportajdır Empty Quebec Festivali'nin başında Kanada'da yapılmış bir röportajdır

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 3:10 pm

Muhabir:Bence sizin 3 kez 6 aylık tura çıkmanız çılgınca sonsuza dek turnede mi olucaksınız?

Bill:Bu yıl için son turumuz bu gerçekten son turumuz çünü biz stüdyoya girmeliyiz yaratıcı bir süreçteyiz.Ben şarkıları yazarım ve sonra toplarız hepsini ve kayda başlarız.Almaya'da zamana ihtiyacımız var ve bu yüzden son turumuz.Ama biz gerçekten Montreal'e dönmeyi isteriz.

Muhabir:Sizin hiç ''Oh ben böyle bir yer olduğunu hiç düşünmemiştim'' dediğiniz bir yer var mı?

Bill:Biz gerçekten Tokyo'ya gitmek istiyoruz ki burası bizim yerimiz olabilir.Oraya gittiğimizde çok canlı olmak istiyoruz ve şimdiye kadar oraya hiç gitmedik.

Muhabir:Hiç gitmediniz mi?

Bill&Tom:Hayır

Muhabir:Tokio Hotel
asla Tokyo'da çalmadı..

Bill&Tom:Doğru!

Muhabir:Bu kötü tüm hayranlar orda ''İsimleri bizim şehrimiz ama hala gelmediler'' diyorlardır

Tom:Bu komik ama-

Bill:Bu bizim rüyamız bundan dolayı bir gün biz orada konser vericez

Muhabir:Bir sonraki albümüznüzden sonra gitmek istediğiniz yer neresi?

Bill:Biz gerçekten yeni şeyleri denemek istedik gitarla yeni şeyler denedik ve hala Tokio Hotel
'in şarkısı gibi olucak yeni şarkılarda.Hayranlarımızın bizi ikna etmeye çalışıyorlar.Her gün yeni bir şehir yeni insanlar yeni ülke ben her zaman yanımda kalem taşırım ve aklıma gelen şeyleri yazarım.Bundan dolayı elimizde birçok şarkı sözü ve ilham var.İnsanları şaşırtmayı istiyoruz bu yüzden birkaç süprizimiz olucak.

Muhabir:Eğer bir klavye çalmak istersen.Ben klavye çalmam ama grup için bunu isterim.Almanya'ya geri döndüğünüzde ilk olarak ne yapmak isterisniz?

Georg:Ben ilk olarak kesinlikle uykuya dalarım.

Tom:Bence favori TV şovumuz ''Sarah and Marc in love'' u izleriz.

Muhabir:Ben o şovu bilmiyorum.Gerçek bir şov mu?

Georg:Almanya'daki en büyük gösterilerden birisidir.

Tom:En büyük ve en iyi gösterilerden biridir..hayır,tüm dünyadakilerin en iyisidir.Kaliteli bir gerçeklik gösterisidir.

Muhabir:Ben onu izliyeceğim.
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com

- Similar topics