Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Georg : “Bu Tempoda Gitmeye Devam Edersek 3. Albüm Sonbaharın Başında Çıkacak

Georg : “Bu Tempoda Gitmeye Devam Edersek 3. Albüm Sonbaharın Başında Çıkacak Empty Georg : “Bu Tempoda Gitmeye Devam Edersek 3. Albüm Sonbaharın Başında Çıkacak

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 4:16 pm

Fransız Dergisi Dream Up’ın Tokio Hotel’le yaptığı Röpörtajın Georg Bölümü
Yeni Albümleri Hakkında Bilgiler var (:

Georg : “Bu Tempoda Gitmeye Devam Edersek 3. Albüm Sonbaharın Başında Çıkacak 023ok2.thGeorg : “Bu Tempoda Gitmeye Devam Edersek 3. Albüm Sonbaharın Başında Çıkacak 024ur3.th

GEORG LISTING

“Üçüncü albümümüzü hazırlıyoruz …”

Efsanevi ağzı sıkılığıyla ünlü Tokio Hotel’in basçısının , grubun son zamanlardaki yaşamıYla ilgili söyleyecek binlerce şeyi vardı . CoşkUya kapılarak , Georg 3. albüMün şuan hazırlanma aşamasında olduğunu da itiraf Etti .

Bill’in ses kazası konusunda neler hissettin ?

Ben gerçekten endişelendim . Geçmişte de Bill’in ses telleri zaten bir zaYıflığın işaretlerini vermişti ama bU bir boğaz iltihabına ya da anlık bir yorgunluğa bağlıydı . Sesin ani bir şekilde konserin ortasında kaybolMası daha öncE hiç olmamıştı . Hemen , olan şeyin her zamanki olmadığını anladık .

Başta ne olduğunu düşündün ?

Önce Bill’in sağlığı için korktum . Belli bir doktor kontrolü olmadan kimse güvenilir bir açıklama veremiyordu bize . Sonra , Bill medikal tedavi altına girdiğinde kendimi grubun geleceği hakkında sorgulamaya başladım . Bütün bunlardan beraber geçmiştik , tarihimiz oracıkta bitemezdi ! Ailem , doktorlar , hepsi benim endişelerimi gidermeye çalıştı . Bana detaylı bir şekilde Bill’e olacakları , sinir bozucu bir durum şuanda , ama bunun hiçbir şekilde solistlik kariyerini ya da Tokio Hotel’in geleceğini etkilemeyeceğini anlattılar .

Bill’in iyileşme süreci boyunca boş zamanından nasıl yararlandın ?

Bu ara çok aniydi , bu yüzden başta büyük bir boşluk hissettim . Ama kendimi hemen toparladım ve bu beklenmedik aradan nefes almak ve pillerimi şarj etmek için yararlanmaya karar verdim . Ayrıca eksik uykularımı telafi ettim …

Bu iki ara arasında aktivitelerin nelerdi ?

Grup dışındayken enerjik biri olmadığım kimse için bir sır değil (güler) ! Yani günlerimi huzur içinde DVDlerle , video oyunlarıyla ve e-maillerimi okuyarak geçirdim .

Bu ara ne kadar sürdü ?

Sadece birkaç gün .. Söylemem gerek hemen grubu özlemeye başladım . Şuanda zamanımın çoğunu Tom ve Gustav’la Hamburg’taki kayıt stüdyomuzda geçiriyorum . Gelecek albümümüz için yeni melodiler bestelemekle uğraşıyoruz , yeni ritimleri deniyoruz . Bu sanatçı yaşamımızın başka bir heyecan verici bölümü .

Yani 3. albümün çıkmasını bekleyebiliriz …

Bill çoktan bir sürü söz yazdı . Bizim ise bir sürü fikrimiz var melodiler konusunda . Memnun edici bir şekilde ilerliyor proje . Kısacası kaydı bu senenin sonu gelmeden bitirmeyi umuyoruz . Eğer bu tempoda devam edersek , sıradaki albümümüz sonbaharın başında çıkabilir .

Bu albüm Almanca mı kaydedilecek yoksa İngilizce mi kaydedilecek ?

Bu , üzerinde hiçbir şey diyemediğim bir soru çünkü her seçenek mümkün . Bu konuda hiçbir karar alınmadı daha .

Senin yaratıcı damarını hangi büyük rock isimleri besledi ?

Grupta biz farklı sanatçıları referans olarak alıyoruz . Gustav ve benim mesela , Nirvana ve Guns N’ Roses gibi eski jenerasyon rock ikonlarına sınırsız bir hayranlığımız var . Onlar ise , Bill ve Tom , Green Day , Placebo ve Coldplay gibi daha çağdaş müzisyenlere eğilimliler .

En son ne zaman müziğe aşık oldun ?

Şuanda Kanadalı rock grubu Nickelback’in bir sürü şarkısını dinliyorum . (Georg müzik zevkine taptım Favori gruplarımdandır o ) Özellikle hitleri “Rockstars” a yaptıkları videoyu çok sevdim .

21 MUM

Bu sene 31 Mart’ta , Georg , Tokio Hotel’in yaşlı adamı , 21. yaş gününü kutladı . Önemli bir olay , ama büyük bir pişmanlıkla , Bill’in o gün ses tellerinden ameliyat olması gerektiğinden neşeli seyahat arkadaşları olmadan kutlandı . Ama Georg , Bill tüm enerjisini geri kazanır kazanmaz başka bir parti planlayacak .
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com

- Similar topics