Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gustav’ın Fanların Sorularına Verdiği Yanıtlar

Gustav’ın Fanların Sorularına Verdiği Yanıtlar Empty Gustav’ın Fanların Sorularına Verdiği Yanıtlar

Mesaj tarafından Billmania~* Ptsi Tem. 13, 2009 4:22 pm

Kaynak

Gustav cevaplıyor!

Biz sorduk - Gustav yanıtladı.

Sizin sorularınızdan 15 tanesini seçtik ve Gustav’a cevaplaması için yönelttik.Soruların cevaplarınıburadan okuyabilirsiniz.

# TH ile mümkün olmayan , severek yaptığın şey nedir?

-Yapacak birçok şeyimiz olduğundan beri,bisikletimi zürmek için çok zamanım olmuyor.Önceden tüm zamanımı tekrlekler üzerinde harcardım.Ama evde olduğum her zaman, bisikletimi sürmeye çıkarım.

#Gustav,şimdi bize dürüstçe söyle : Diğer üç kişiden en kırıcısı hangisi?

- Gerçekten bu soruyu cevaplayamam.Başka birisine sorarsan;pek iyi bir şey ortaya çıkmaz.Bayanların cevaplaması için bırakıyorum bu soruyu.Ama dürüst olmak gerekirse,hepsi iyi görünmüyorlar mı , ya da tam tersi?

#Binlerce e-mail,mektup alıyorsun.Bazı fanlar seni etkilemek için neler yapıyor?

-Birşey seçemezdim.Benim çizimimi aldığımda hep etkilenirim ve “Wooww…Hangi üstün yetenekli çizdi bunu?” diye düşünürüm.Ama fanların gönderdiği birçok şey beni etkiliyor.Yılbaşında,Paskalya Bayramı’nda,doğumdünlerinde..her neyse; onlar hep varlar.İnanılmaz!

#Batıl inançlı mısın ve/veya şu burç tahminlerine inanır mısın?Ölümden sonra yaşama,Tanrı’ya inanır mısın?

-Ben protestanım ve vaftiz edildim.Yılbaşında,hep ailemle birlikte kiliseye giderim.Hala iyi zaman geçirdiğim yer.

#Kararlar : Sarı veya kahverengi saç ; hindi vaya domuz ; bacaklar veya k*ç ; ayçiçeği veya gül?

-Bunda hiçbir şey söyleyemem,ama bir kız yanızca duygularını paylaşmalı ve renk tercihi olmamalı.
Bacaklar ve k*ç birlikte uyumlu olmalı.
Hindi veya domuz mu?Hindiyi seçerim. (;
Ve çiçekler…Ayçiçeği…Gülleri ciddi takınmak gibi bulurum.Onlar mutluluğun hiçbir anını yaşatmazlar.

#Şu günlerde aşık mısın/veya bir kız arkadaşın var mı?

-Hayır

#Birisinin senden uzaklaşmasından daha kötüsü ne olurdu?

-Eğer birisi bunu aileme yaparsa,muhtemelen bu en kötüsü olurdu.Aile kutsaldır ve onların desteği olmadan tüm bunların olması imkansız olurdu.

#Hiç birşey için ağladın mı,TH’de olduğun süre içerisinde?Eğer evetse,neden?

-Evet,otel odamda Gladiator’ü izlerken ağladım.Sonu gerçekten etkiledi beni.

#Fanların Tokio Hotel’i unutacağına inanıyor musun,var oluşları ne zaman duracak?Yoksa bunun bir müzik tarihi olacağına mı inanıyorsun?”The Beatles” gibi?

-Söylemesi zor.Bunu hiç düşünmedim.Ama birilerinin hatırlayacağını ve çocuklarına “Senin yaşındayken Tokio Hotel konserindeydim.” diyeceklerini düşünüyorum.Bu muhteşem olurdu!

#İnternette sık sık surf yapar mısın?

-Hayır, sadece e-maillerime bakmak için kullanırım interneti,veya zaman zaman CD sipariş etmek için ve bizimle ilgili neler olduğuna bakmak için.

#Ne sıklıkla Fanclub’ınıza bakarsın?Fanclub’ınız hakkında ne düşünüyorsun?

-Bunu sıksık yapmaya çalışıyorum.Fanclub,hepimiz için konuşabildiğimi düşünüyorum,bu bizim için çok önemli.Tüm fanlarımızın birleşmesini ve ayakları üzerinde herşeyi sağlayabilmelerini takdire değer buluyorum.

#Yapacağın ilk şey ne olur?Örneğin ; turdan döndüğünde veya bir görüşmeye gittiğinde , aileni görmek için eve gittiğinde yapacağın ilk şey?

-Odamda otururum,huzuru severim.Ve sonra önceden yaptığım herşeyin gösterisini yaparım.Zaman zaman A’dan B’ye uçmak zorunda olduğumuz yapmamız gereken bir çok görüşmemiz oluyor.Ve hatta nerede olduğumu bilmiyorum.

#İlk Schrei Turu’nun başlarında,Bill’in hala değişim döneminde olduğu zaman ve sesi her konserde farklı çıkıyordu.Hepsinden önce Sen onunla birlikte destek veren bir koru gibi şarkı söyledin.Merak ediyorum neden?Sen diğer ikisinden daha iyi şarkıcı mısın yada sadece kim söyleyecek diye kura mı çektiniz? [ Burada kura derken kasteddiği hani şu en kısa çubuğu çeken çıkıyor ya o.Belirttim,çünkü cevabı ona göre.Onların tam adını bilmediğim için de kura yazdım. :/]

-Ne en kısa olanı çektim ne de en uzunu.Ben sadece Bill’den sonraki en iyi şarkıcıyım! Gustav’ın Fanların Sorularına Verdiği Yanıtlar Icon_wink

#Senin için dünyadaki en büyük tabu nedir?

-Yapmak için birşeyse,bu ailemin zarar görmesi olurdu.
…Ve asla Broadway’de damga yemiş birisi olarak koşmazdım.

#Bir günlüğüne kız olsaydın ne yapardın?

-Oh,Tırnaklarımı boyamam ve erkekler hakkında dedikodu mu yapmam gerekirdi?
HAYIR TEŞEKKÜRLER!Eğer bir mini giyseydim,nasıl terbiyeli bir şekilde oturacağımı bilemezdim.Bu koltukta yayvan bir şekilde oturmak muhtemelen iyi bir fikir olmazdı.Ama eğlenceli olabilirdi!
Billmania~*
Billmania~*
Admin

https://billkaulitzfan.yetkinforum.com

- Similar topics